| چهارشنبه 30 خرداد 1403

پورتال جامع دلتا

تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران
دسترسی آسان به بخش های سایت
دانلود فایل اکسل صورت خلاصه درآمد و هزینه مودیان گروه دوم و سوم مالیاتی

فرم صورت خلاصه درآمد و هزینه مودیان گروه دوم و سوم مالیاتی در قالب فایل اکسل با قابلیت پرینت مطابق نمونه سازمان و محاسبه خودکار جداول و اعداد و ارقام

در این فایل با استفاده از جدول بندی و فرمول نویسی انجام شده توسط ما، شما به راحتی می توانید فقط با وارد کردن مبالغ خرید و فروش خود بصورت روزانه برای مودیان گروه دوم و بصورت ماهانه برای مودیان گروه سوم جمع خرید و فروش روزانه ماهانه و سالانه خود و همچنین مبلغ مالیات بر ارزش افزوده مربوطه را که بصورت خودکار تکمیل می شود کامل نموده و پرینت گرفته و به هنگام رسیدگی تحویل سازمان امور مالیاتی نمایید.

برای گروه دوم مودیان این فرم بصورت ماهیانه و سالیانه در 13 صفحه (12 صفحه برای 12 ماه  1 صفحه برای جمع سالانه) و برای مودیان گروه سوم در یک صفحه دقیقا مشابه نمونه اعلامی سازمان امور مالیاتی تهیه شده است.

نمونه فایل پرینتی مودیان گروه دوم در قالب پی دی اف را می توانید قبل از خرید در صفحه پرداخت بصورت رایگان دانلود نمایید. (در این نمونه جهت تست فرمول تمام ماه ها را 31 روز و بدون تعطیلی با عدد 1 پر کرده ایم همچنین فرم مودیان گروه سوم هم بصورت تک صفحه در فایل اصلی وجود دارد)

  • اشتراک گذاری
تبلیغات
ارز دیجیتال
نظرات این مطلب
22:58 - 1399/01/21
عالی بود مرسی
18:34 - 1399/01/16
سلام بنده حسابدارم و با این فایل هم کارم
موقع رسیدگی خیلی کم شده و هم از بابت محاسباتش خیالم راحته
کد امنیتی رفرش
موضوعات
تبلیغات
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات متنی
تمامی این سایت متعلق به شماست